Pokud se Vám fotografie nezdají dost dobré, jděte blíže.

- Robert Capa -


Děti a rodinné focení

Barvy oblečení je vhodné sjednotit a vyhnout se pokud možno obrázkům a extrémním vzorům. Přeci jen, chceme skvělou vzpomínkovou fotku, ne reklamu na tričko. Focení probíhá nejčastěji v exteriéru, kam dovezu spoustu rekvizit a s těmi budeme postupně dotvářet tu správnou atmosféru. Vždy je lepší, když si přinesete svůj oblíbený kostým nebo hračku (plyšový medvěd, auto, panenka), se kterou se budou děti chtít fotit. Je důležité, aby se děti cítily v pohodě a aby je to bavilo. Přirozený úsměv a radost dává fotografii ten správný šmrnc.


Těhulky, glamour, portrét

Těhotenské focení doporučuji, jak začne být bříško hezky vidět. Sebou si nezapomeňte vzít například první hračku, medvídka nebo botičky. Nezapomeňte vzít tatínka, pokud není "stydlivka". 

Ohledně oblečení zde platí to samé jako výše u rodinného focení. Chceme docílit toho, aby vám to na fotografii slušelo, a při pohledu na ní jste se - pousmála/i. U těhotenského focení jsou krásné jemné barvy.  Volit můžete mezi šatami s obnaženým bříškem nebo pokud se budete lépe cítit v něčem více konzervativním, nevadí. Hlavní je vaše pohodlí a tak si vezměte to, v čem se cítíte dobře a krásně :) Jen opět pozor na vzory a obrázky. Nejdůležitější ze všeho je ale dobrá nálada. 


portrétu a glamour záleží na tématu focení a tak bude nejjednodušší, když si vše domluvíme po telefonu nebo e-mailu. Je zbytečné tu psát jakým barvám se vyhýbat nebo co si nebrat. Zde se kreativitě meze nekladou.


Jednoduché líčení zvládnu sama nebo mohu zajistit vizážistku, kterou je ale potřeba kontaktovat s předstihem. Proto přípravy na focení nenechávejte na poslední chvíli, vyhnete se tak stresu a obavám, že se něco nepovede nebo na něco zapomenete. Na focení přijďte pokud možno odpočatí a VŽDY s dobrou náladou. Hlavně se nebojte a nestyďte, bude to moc fajn a uvidíte, že si to užijete.  


Moc se na Vás těším, tak na viděnou.


Zrušení rezervace

Prosím, jakmile víte, že se nedostavíte, nebo zjistíte, že jste nemocní, ihned mi napište e-mail nebo zavolejte. Váš termín poté mohu nabídnout někomu jinému. Děkuji za pochopení.