Moje fotografie ukazují svět, jaký bych byla ráda aby byl. 

- Robert Doisneau -


Moji spokojení klienti 

Děkuji Vám za přízeň a důvěru.

S Míšou to bylo naše první rodinné focení. Okamžitě z nás odpadla veškerá nervozita. Protože velmi přátelský a profesionální přístup byl samozřejmostí. Velice ochotně Nám říkala jak a kam si máme stoupnout nebo kam koukat . Není nic co by jsme ji vytkly. Zachytila nám naše momenty které si můžeme připomínat celý život. Byla i velice rychlá úprava fotek žádná dlouhá čekací doba. A výsledek byl úplně úžasný. Doporučuji a určitě se vrátíme.


Nikola Větrovcová

(Facebook)

Paní Michaela je má dcera, ale to nemění nic na tom, že když potřebuji něco pracovního, jednáme spolu jako klient a profesionál. Před pár měsíci jsem potřebovala profesní fotografie, a tak jsem oslovila dceru s prosbou o pár fotografií. Musím se přiznat, že jsem naprosto nefotogenický člověk, který je před objektivem úplně strnulý. Michaela mě ale dokázala přivést na jiné myšlenky a tím jsem se uvolnila. Velice tedy děkuji za profesionální přístup a hezké foto.


Věra Petříčková

(Facebook)

Jsem mladá modelka, která vlastně před pár měsíci neměla absolutně žádné zkušenosti s modelingem. Miška mě požádala jestli bych se jí nechtěla postavit před fotoaparát a mě se tenkrát zrovna moc nechtělo, protože jsem se styděla. Ale zkusili jsme to a vyšly nám krásné fotečky. Od té doby spolu často spolupracujeme a vymýšlíme nové a kreativní nápady. Miško děkuji za vše :) 


Elizabethell_

(Instagram)

Focení s Michalkou sem si strašně užila, je to strašně milá, sympatická ženská se kterou jsem určitě nefotila naposledy a výsledek? No asi netřeba komentovat, moje spokojenost byla víc než na 1000%


Ivana Bláhová

(Facebook)

S Míšou jsem se poznala na workshopu v Praze, kde jsem dělala modelku. S Míšou se fotí úplně úžasně, je příjemná atmosféra a dokáže vás dostat do takové té pohody, která je za mě u focení důležitá. 


Andrea Dušovská

(Facebook)

Děkujeme , že máme do sbírky krásné fotky . Děkujeme za krásný odpoledne ,které bylo velmi příjemné . Byla jsi na nás velmi milá mohly jsme si říct i o své nápady zkrátka děkujeme. A určitě doporučujeme dále, skvělá nálada a přístup kde nenajdete všude. Určitě to nebylo naposled jak už jsme říkali těšíme se na další setkání.

Nika Novotná

(Facebook)